partners_logotypes

Aktualności

W dn. 28-29 czerwca 2010r. w Hotelu Atrium w Szczecinie odbylo się kolejne - drugie - spotkanie członków konsorcjum projektu
2010-07-05


Pierwszy dzień poswięcony zostal częsci naukowej, zas drugi częsci administracyjnej (promocji i zarzadzaniu projektem).

Uczestnikami było blisko pięćdziesięciu pracowników jednostek członkowskich konsorcjum glownie ze Szczecina, Krakowa, Katowic oraz Warszawy.

Spotkanie rozpoczął koordynator projektu - Profesor Mariusz Ratajczak z Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego.

Po powitaniu odbyła się krótka konferencja prasowa, na której koordynator wraz z kierownikami projektów partnerskich jednostek odpowiadali na pytania dotyczące specyfiki projektu oraz szczegółów jego realizacji.

Po konferencji przedstawionych zostało kilkanaście referatów dotyczących dotychczasowego stanu badań oraz planowanych etapow realizacji.

 

Następnego dnia omówione zostały sprawy administracyjne. Głównym tematem było omówienie spraw związanych z zarządzaniem projektem. Prelegentami byli przedstawiciele jednostek współpracujących.

 

Zarówno po części badawczej jak i administracyjnej przeprowadzone zostały dyskusje, na których szczegółowo omówiono wszelkie niejasności oraz wątpliwości związane z realizacją projektu.

Wstępnie ustalono termin następnego spotkania konsorcjantów na grudzień 2010r. w siedzibie jednego z Partnerów konsorcjum.

« wróć do listy wszystkich aktualności